KAPAT
Univis Logo

Kesintisiz İletişim Zamanı

Tüketiciler artık işletmelerden en üst düzeyde hız ve esneklik bekliyor.

Bu beklenti için en büyük engel ise iletişim kopuklukları. Personelinizin farklı işler için birden fazla cihaz ve bağlantı kullanması iletişiminde yavaşlık ve kopukluğa neden olarak müşteri memnuniyetsizliği yaratır.

Bu noktada Zebra, Wokforce Connect çözümü ile farklı iletişim kanallarını tek cihazda toplayarak farklı lokasyonlardaki çalışanlar arası iletişimde süreklilik ve hız sağlayın.


Güvenilir, Kurumsal Sınıf İletişim

Workforce Connect kurumsal sınıf güvenli iletişim ağı kurmanızı sağlar. İster tek bir personel ile ister takımın tamamı ile anında iletişim kurun. Savanna destekli ses istemcisi (Workforce Connect Voice) ve Bas-Konuş Pro (PTT Pro) özellikleri iletişim engellerini ortadan kaldırır ve mobil esnekliği arttırır. Farklı lokasyonlardaki çalışanların iletişim gücünü arttırarak bilgi akışını kesintisiz hale getirin, müşterilerinize daha hızlı yanıtlar verin.

Zebra Workforce Connect sunduğunuz hizmet ve çalışma koşullarınıza uyum sağlar, operasyonlarınızın daha verimli ve hızlı olması için gerekli olan iletişim gücünü size sunar. Gerçek zamanlı bilgi aktarımı ile hataları ve belirsizlikleri ortadan kaldırın.


Ses İstemcisi

Savanna tarafından desteklenen Workforce Connect Voice masaüstü telefon ihtiyacını ortadan kaldırır. Şirket içi ve müşteri iletişiminde aramaların santralden aktarılmasını sağlar.

Bas-Konuş Pro

Güvenli bas-konuş pro özelliği kararlarınızın daha etkili ve doğru olmasını sağlayın. Sesli arama ve mesajlaşma özellikleri tüm sahayı tek seferde bilgilendirerek süreçleri hızlandırın.

Farklı Sektörler

İletişim gücünü geliştiren Zebra Workforce Connect farklı sektörlere uyumlanabilir, siz de iletişiminizi mükemmelleştirin.

Profil Yöneticisi

Profil yöneticisi özelliği her personel için görev tanımlamasını uzaktan yapın ve cihaz filonuzu uzaktan yönetin.


Workforce Connect bilgi formu için tıklayınız.

İLETİŞİM FORMU
Kişisel Verilerin Korunma Kanunu Aydınlatma Metnini okudum. Buna göre üyeliğimin oluşturulmasını kabul ediyorum.
Rıza Metninde geçen koşullarda verilerimin Univera ve Univis Şirketleri tarafından saklanmasına ve Rıza Metnindeki durumlarda iletişim kurulmasına izin veriyorum.
WhatsApp Hızlı İletişim