Kurumsal Sınıf Bas-Konuş ve Güvenli Mesajlaşma Hizmetleri

Günümüzde çalışanların birçoğu, iletişim için birden fazla cihaz kullanıyor. Çalışanlar için gün boyunca ihtiyaç duydukları verilere ve kişilere ulaşırken kullanılan birden fazla cihaz zorlayıcı ve sürekli iletişim kesintisi nedeni ile de zaman kaybına yol açan bir durum. Cihazlar arası geçişlerde kaybedilen zaman, motivasyon ve verimin yanında iş veren tarafında da büyük bir cihaz yatırımı demek oluyor. Bu duruma çözüm olarak; Zebra hem sizi hem de çalışanlarınızı rahatlatacak bir çözüm sunuyor.

Zebra Workforce Connect ile Hız Kazanacaksınız

Savanna destekli Workforce Connect, çalışanlarınızın ihtiyaç duyduğu tüm ses ve veri iletişim özelliklerini, kullanımı ve yönetimi kolay tek bir cihazda bir araya getirmenin kolay yolu.Çalışanlarınızın iş uygulamalarınıza erişmek için kullandığı Zebra mobil bilgisayarları artık, herhangi bir WiFi veya hücresel ağ üzerinden diğer kullanıcılara bas-konuş arama yapmalarını sağlayan bir telsiz, tesisinizin her yerinden PBX çağrıları almalarına ve yapmalarına olanak tanıyan bir mobil masa telefonu ve WiFi ve hücresel ağlar üzerinden dünyanın her yerindeki diğer kullanıcılarla  güvenli metin mesajları alışverişinde bulunmalarını sağlayan bir platform haline geliyor. Bu modüler iletişim çözümleri ailesi, istediğiniz zaman özellik eklemeye olanak verirken size 24 saat güvenebileceğiniz hizmetler sunuyor. 

Ses ve Veri İhtiyaçlarınız için Tek Bir Cihaz ile Güç Elinizde

Workforce Connect çözümleri, birkaç kişiden yüzlerce veya binlerce çalışana neredeyse her büyüklükteki işletmenin ihtiyacını karşılayacak şekilde tasarlanmıştır. Kurumsal sınıf PTT için düşük maliyetli abonelik hizmetleri ve masaüstü telefon satın almak ve yönetmek yerine sahip olduğunuz PBX ve Zebra cihazlarını kullanarak PBX hizmetleri ekleme yeteneğine sahip güvenli mesajlaşma hizmetleriyle düşük maliyet avantaklarından faydalanabilirsiniz.. Profile Manager ile hangi özellikleri uygulamaya karar verirseniz verin, cihaz konfigürasyonu ve yönetimi için ayarla ve unut basitliği elde edersiniz.

Workforce Connect bilgi formu için tıklayınız.