KAPAT
Univis Logo

Stratejik Ortaklar

Pointer

Pointer Yazılım Danışmanlık 2019 yılında İzmir merkezli olarak kurulmuştur. Şirket olarak, farklı disiplinlerden oluşturduğumuz tecrübeli ekiple, işletmelerin İhtiyaç Analizlerine cevap veren, SWOT Analizlerindeki Zayıf noktalarına ve Tehditlerine çözüm bulan, Güçlü yönlerine ve Fırsatlarına yön veren bir firma olarak hizmet vermeye devam ediyoruz.

Projesis

Temelleri 1998 yılında üretim danışmanlığı hizmeti vermek üzere atılan firmamız, 2009 yılında üretim verimliliği için yazılımlar üretmeye başladı. Çekirdek kadromuz bünyesinde 25 yılı aşkın süredir üretim işletmelerine Proje Yönetimi, Üretim Planlama, Yalın Üretim, Maliyet Muhasebesi, Kalite Yönetimi, MRP ve ERP, konularında danışmanlık ve yazılım hizmeti sağlamış, sanayide ve üniversitelerde görev yapmış, yazılım, elektronik, mühendislik ve işletme konularında eğitim görmüş danışmanları barındırır.

Sadelabs

SADELABS, yenilikçi ürünler ve hizmetler oluşturmak için kablosuz ağ teknolojilerinden yararlanır ve müşterilerini Nesnelerin İnterneti (IoT) uygulamalarıyla hizmet sunar. Makine, ekipman ve araç gibi "nesneleri" birbirine bağlamak için akıllı cihazları, sensörleri ve çok sayıda diğer varlığı entegre eden SADELABS IoT platformu, üretim, enerji, sağlık, perakende için izleme ve  uzaktan ölçüm uygulamaları ve akıllı çözümler sunar. 

SOTI

SOTI, mobilite ve IoT ile ilgili işletme açısından kritik konularda maliyeti ve karmaşıklığı azaltan, yenilikçi çözümler genişletmede başarısı kanıtlanmış lider bir firmadır. Dünyanın dört bir yanından binlerce şirketin mobil faaliyetlerini güvenli hale getirmesine, yönetmesine ve desteklemesine olanak tanıyor. SOTI, geçtiğimiz yirmi yılda önde gelen mobil platform sağlayıcıları ve cihaz üreticileriyle güçlü iş ortaklıkları kurmuştur.

Zebra

1969 yılında faaliyete başlayan Zebra portföyünde Uzman yazdırma ve sarf malzemeleri, barkod okuma, mobil bilgisayar ve dayanıklı tabletler, RFID ve gerçek zamanlı konumlandırma sistemleri (RLTS), akıllı iş gücü yönetimi ve uygulama çözümleri, veri hizmetleri ve öngörücü analitikler, destek idareli ve profesyonel hizmetler, akıllı otomasyon sistemleri bulundurmaktadır. Univis olarak Zebra ile "Premier Solution Partner" konumunda çalışmalar yürütüyoruz. Zebra donanım ürünlerine dair satış öncesi ve satış sonrası süreçlerde uzman ekibimiz ile hizmet sunuyor. RFID Specialist sertifikamız ile üst düzeyde projelere imza atıyoruz.

WhatsApp Hızlı İletişim