KAPAT
Univis Logo

Çözüm Ortakları

Akmaz Barkod

1980 lerin başında Yönetim Kurulu Onursal Başkanı tarafından tekstil etiketleri imalatı üzerine kurulan şirketimiz 2002 yılından itibaren Akmaz Barkod adı altında ağırlıklı olarak hazır giyim sektörüne etiketlik kumaş ve yardımcı malzemeleri satışıyla devam etmeye başladı.

Aldemir Bilişim

Müşterilerimizin iş süreçlerini analiz ederek  iş süreçlerinin geliştirilmesinde ve iyileştirilmesinde danışmanlık hizmeti de vermektedir.

Barkolink

Barkod sistemleri olarak da bilinen Otomatik Tanımlama ve Veri Toplama ( OT/VT ) Barkolink, iş ortakları ve artan müşteri portföyü ile hizmet kalitesini ve müşteri memnuniyetini en üst seviyeye çıkarmayı hedeflemiştir."

Biltest

1996 yılından 2017 yılına kadar Biltest Bilgisayar Test Tamir Servis ve Danışmanlık Hizmetleri Limited Şirketi olarak kurumsal firmalara altyapı desteğinde ve ürün tedarikinde bulunmuş olup, süreç içerisinde girmiş olduğumuz OT/VT sektöründe daha profesyonel hizmet verebilmek için Biltest Mobil Sistemler Ltd.Şti. kurulmuştur.

Bimel

Yeni uzmanlık alanlarına yönelerek gelişimini başarıyla sürdüren Bimel, günümüzde şirketlerin iletişim altyapısı ihtiyaçlarına anahtar teslim hizmet ve katma değerli çözümler sunmaktadır.

BNG Yazılım

Cenasis Yazılım

Bilişim dünyası pek çok yeniliği beraberinde getirirken,  birlikte doğru adımları atmak ve profesyonel hizmet almak isteyen kullanıcıların öncelikli tercihi olmayı hedeflemiş Cenasis, 2011 mayıs ayında, İstanbul’da faaliyete geçti.

CTS

2003 yılında kurulan CTS Yazılım San. Tiç. Ltd. Şti. bilişim sektöründeki gelişim ile eş zamanlı hareket ederek üstün hizmet kalitesinden ödün vermeden, firmaların ihtiyaçları doğrultusunda müşteri odaklı yazılımlar üretmekte ve çözümler sunmaktır.

Data Net Bilgisayar Elektronik

Data-Net, kurumunuzun artık vazgeçilmezi haline gelen bilgi teknolojilerinin etkin biçimde kullanılmasını sağlayan uçtan uca çözüm ve hizmetler sağlıyor.

I-Display

iDisplay, kurumların iletişim faaliyetlerini daha verimli yürütebilmeleri için ihtiyaç duydukları profesyonel ses ve dijital görüntüleme sistemleri konusunda genel ya da özelleştirilmiş çözümler sunan bir sistem entegratörüdür.

İzmirPan

İşe özgün makine ve yazılım çözümlerimiz sayesinde, süreçlerinizdeki verimliliği arttıran çözümler sunmaktadır.

Janus Barkod

Janus Barkod, Otomatik Tanıma ve Veri Toplama (OT/VT) sektöründe faaliyet göstermek amacıyla 2002 yılında kurulmuştur.

Leank

Minimum girdi ve maksimum fayda sloganıyla satış, pazarlama, veri analizi, iş organizasyonları ve benzeri konularda müşteri ihtiyaçlarına göre belirlenen iş çözümleri ve yazılım alternatifleri sunan, KOBİGEM destekli bir danışmanlık firmasıdır.

Matriks Teknoloji

Bursa'da kurulan şirket aralıksız olarak aynı sektörde sizlere hizmet vermektedir. 

Miya

Kurucu ortakları ve değerli ekip arkadaşları ile 2007 yılından bugüne ilk günkü heyecan ve profesyonel yaklaşımla ülke genelinde hizmet veren İzmir merkezli bir yazılım geliştirme ve danışmanlık şirketi olan Miya, Kurumsal Yazılım Geliştirme, Entegrasyon Hizmetleri, Satış Dağıtım, Depo Yönetimi ve Mobil Veri Toplama Yönetimi ana başlıklarında, iş ortaklarına ait ya da kendi geliştirdiği ürünlerde çözüm üretebildiği gibi müşterilerine özel uygulama geliştirme ve Sistem Danışmanlığı hizmetleri sunmaktadır.

Moy Bilgisayar

MP Grup

1995 yılından bu yana Ege Bölgesinde, bilgisayar yazılımları ve donanımları üzerine hizmet veren MP Grup, 2002 yılında Univera’nın da çözüm geliştiren ortağı olarak Personel Devam Kontrol Sistemleri (PDKS) alanında da çalışmalara başlamıştır.

Novatek Bilişim

NovaTek Bilişim Hizmetleri olarak, iş süreçlerinize tam entegre ve konsantre, problemlere karşı saf çözüm getiren yazılım çözümlerini hizmetinize sunar ve bir yandan da sunduğu yazılımlara yeni özellikler ekleyerek etkin kullanım sürekliliğini sağlamaya devam eder.

Polaris

25 yılı aşkın süredir hızlı tüketim sektöründeki birçok ulusal ve uluslararası firmanın satış ve dağıtım projeleri ile kanatlı üretim ve beyaz et üretim firmalarının dijital dönüşüm projelerini hayata geçirmiş iki ortak tarafından kurulmuş olan Polaris Yazılım, şirketlerin dijital dönüşüm yolculuklarında müşteri memnuniyetini ön plana alarak, ihtiyaç duyulan danışmanlık, proje yönetimi, yazılım ve donanım çözümlerinin araştırılması, uygulanması ve sürekliliğinin sağlanması hizmetleri ile yanlarında olmayı ve onlara rehberlik etmeyi amaç edinmiştir.

Smarttek

Bilişim alanında kaliteli çözümlere ihtiyaç duyan firmalara yönelik ileri teknoloji sistemsel yazılım ve donanım beklentilerini etkin biçimde karşılamak için 2013 yılında İstanbul'da kurulmuştur.

Veri Dizayn

2005 yılında kurulan VeriDizayn Ltd., 2005 yılından bu yana Univera ile iş ortaklığı yapmakta ve birçok projede Univera'nın alt yüklenicisi olarak yer almaktadır. Özellikle web tabanlı iş uygulamaları ve personel takip sistemleri konusunda uzman olan firma, kendi başına 100'e yakın kurumsal müşterisine hizmet vermektedir.

WhatsApp Hızlı İletişim