KAPAT
Univis Logo

Depo ve lojistik ağınızı yönetmekte zorlanıyor musunuz?

Genişliği farketmeksizin depo süreçlerinin düzenli ve sistematik yapısı diğer iş süreçlerini ve müşteri deneyimini etkiliyor. Müşteri beklentilerini karşılamanın, artı maliyetlerden kurtulmanın yolu ise depo ve lojistik yönetimini modernleştirmekten geçiyor.

Sektörünün lideri Zebra ile işiniz her zamankinden daha kolay olacak. Depo ve sevkiyat süreçlerinize hız ve kolaylık sağlayacak iş süreçleri için en iyisi olan Android işletim sistemli donanım ürünlerini keşfedin.

MC33 Mobil Bilgisayar

Dünyanın en çok satılan kurumsal mobil bilgisayarı MC33 ile personeliniz zorlu şartlardan etkilenmeden okutma işlemi yapabilir.

Yeni nesil mobil bilgisayar MC33, ultra sağlam yapısı ile zorlu koşullara dayanıklıdır. Android işletim sistemi kullanım kolaylığı sağlarken, uzun süreli pil ömrü, cihaz çalışırken batarya değiştirme özellikleri iş sürekliliğini sağlar.

ZQ600 Mobil Yazıcı

Depo içerisinde ürün takibinin en önemli adımlarından etiketleme işlemi, ZQ600 mobil yazıcı ile çok daha hızlı ve kolay.

Ergonomik tasarımı ve teknolojisi ile personeliniz anında baskı alıp etiketleme işlemini gerçekleştirebilir. Uzun süreli pil ömrü ve anında uyanma özelliği ile süreçleriniz kesintiye uğramaz.

MC93 Mobil Bilgisayar

Geniş ve yüksek raflı depolarda işinizi rahatlatan MC93 el terminali, geniş menzilli veri yakalama özelliğine sahiptir. Android işletim sisteminin rahatlığı, geniş ekranı ve güçlü bellek sistemi ile kullanım rahatlığı sunuyor.

Serisinin en yeni üyelerinden MC93 pil ömrü bakımından da ek avantajlar sunuyor. Tek bir pille iki kat daha uzun çalışma imkanına sahip MC93 sağlam yapısı ile zorlu koşullarda kullanım için idealdir.

ZT411 Barkod Yazıcı

Endüstriyel yazıcı ZT411, iki katlı kapısı ve metal şaseli tasarımı ile kritik görevlerinizi güvenli bir biçimde sürdürmenizi sağlıyor.

Güçlü teknik özellikleri, RFID ve Zebra'nın Link-OS ortamına sahip olması ise çeşitli uygulamaların kullanımına imkan sağlıyor.

Depo süreçlerinizde barkodlama işlemlerinizi hızlı ve kolay bir şekilde yapmanızı sağlayan ZT411 barkod yazıcının kurulum ve bakımı da kolaydır.

TC7X Serisi Dokunmatik Bilgisayar

Mobilitenin faydalarını depolarınıza getiren TC7X serisi dokunmatik bilgisayar anlık olarak bilgi iletme ve alma işlemini hızlı bir şekilde yapmanızı sağlıyor.

Katma değerli bir dizi uygulamaya ve benzersiz işlevsellik sağlayan cihaz, üst düzey WiFi performansı sunuyor. TC7X ile güncelleme işlemlerinin merkezi bir şekilde yürütebilir, geleceğin ihtiyaçlarına bugünden hazırlıklı olabilirsiniz.

HD4000 Giyilebilir Akıllı Gözlük

Türünün ilk örneği, giyilebilir akıllı gözlük teknolojisi Zebra HD4000, depo süreçlerinde eller serbest bir şekilde çalışma imkanı sağlıyor.

Giyilebilir teknoloji ürünü HD4000 gerçek zamanlı olarak bilgileri görüş alanına sunuyor. Sipariş işleme, onarım ve üretim hacmini artırmanıza yardımcı olan gözlük süreçlerinizde hata oranını azaltırken, hız ve verimlilik kazandırıyor.

RS5100 Barkod Okuyucu Yüzük

Zebra’nın giyilebilir teknoloji ürünlerinden RS5100 barkod okuyucu yüzük çok hızlı bir şekilde 1 veya 2 boyutlu barkodları okuyabilir. Ergonomik tasarımı ve hafifliği ile RS5100, malzemeleri işlemden geçirirken depo çalışanlarınıza çift el ile çalışma imkanı da sunuyor.

Düşmeye, suya ve soğuk ortamlara dayanıklı yüzük, barkod okuma işleminde en üst seviyede kolaylık ve rahatlık sağlıyor.

VC8300 Araca Monte Mobil Bilgisayar

VC8300 araca monte terminal, operatörlerin masaüstü iş uygulamalarını mobil olarak erişimini sağlar. Depo ve dağıtım merkezlerinde sağlam yapısı ile işlevselliğinden ödün vermeyen cihaz, en hızlı kablosuz bağlantı sağlama özelliğine sahiptir.

Kompakt tasarımı ve esnek montaj seçenekleri kurulumu hızlı yapılabilen cihaz geniş ekranı ve klavyesi ile kullanım kolaylığı da sağlıyor.

DS3678 Barkod Okuyucu

Zebra 3600 ultra dayanıklı barkod okuyucu alesinin üyesi olan kablosuz DS3678, dünyanın en zorlu, ağır endüstriyel üretim ortamları ve depolarına tam uyum sağlıyor.

Toza, suya ve sert zeminlere düşmeye karşı dayanıklı olan cihaz yıpranmış, eskimiş, kirlenmiş etiketleri hızlı bir şekilde okuyabilir. Zorluklardan etkilenmeyen DS36 süreçlerinizin devamlılığını sağlıyor.

Depo yönetiminizi modernleştiren ürünleri yakından tanımak için videomuzu izleyebilirsiniz.

İLETİŞİM FORMU
Kişisel Verilerin Korunma Kanunu Aydınlatma Metnini okudum. Buna göre üyeliğimin oluşturulmasını kabul ediyorum.
Rıza Metninde geçen koşullarda verilerimin Univera ve Univis Şirketleri tarafından saklanmasına ve Rıza Metnindeki durumlarda iletişim kurulmasına izin veriyorum.
WhatsApp Hızlı İletişim