KAPAT
Univis Logo

Pınar Süt, Univis ile Depo Süreçlerindeki Verimliliğini Arttırdı

Türkiye’yi uzun ömürlü süt ile tanıştıran Yaşar Birleşik Pazarlama grubu markası Pınar Süt, kurulduğu günden bu yana sektöründe başarısını arttırarak devam ettirmektedir. Avrupa Birliği standartlarınca İzmir, Eskişehir ve Şanlıurfa fabrikalarında faaliyetlerine devam eden Pınar Süt Türkiye’deki süt üretiminin artmasına katkı bulunmaktadır.

Günümüz koşullarında teknolojinin iş süreçlerine entegre edilme gerekliliğinin farkında olan Pınar Süt projemiz ile birlikte depo yönetim süreçlerinde teknolojinin avantajlarını elde etti. Proje kapsamında depo raflarından ürün toplama sisteminin daha etkili hale getirilmesi için gerekli düzenlemeler yapıldı. Univis olarak müşterilerimizin ihtiyaçlarını göz önünde bulundurarak kullandığımız donanım ürünler ile projenin amacına hizmet edilmesi sağlandı. Konumlandırılan Samsung Endüstriyel Tablet ve Zebra okuyucular Pınar Süt depo süreçlerindeki bilgi alışverişini ve hızını arttırdı. Samsung Tabletin hem mobil hem de sabit çalışmadaki performansı ile Zebra kablosuz Okuyucuların SDK’larının yetenekleri sayesinde yazılımlar ile tam uyum sağladı. Depo süreçlerinde 8 metreye varan mesafelerden ürün ve raf barkodu okutulabilmesi ile süreçlerdeki verimlilik arttırıldı.

Pınar Süt deposu içerisinde mobil olarak dolaşan toplayıcı sepet ekipmanlarında kullanılan tabletler ve karekod okuyucular ile mobil olarak iş emri ataması sistematik bir hale getirildi.

Şirketlerin müşteri memnuniyetini arttırmada en önemli unsurlardan olan kaliteli ve düzgün ürün teslimatı depo süreçlerinin etkinliği ile doğru orantılıdır. Projemiz ile birlikte depo süreçlerine teknolojiyi entegre eden Pınar Süt ürünlerini daha güvenli ve hızlı bir şekilde sevkiyata hazırlıyor.

WhatsApp Hızlı İletişim