KAPAT
Univis Logo

DYO Boya Fabrikaları Forklift Takip Süreçlerinde Univis Yeniliği

Teknolojinin getirileri ile hızlanan ve hata kabul etmeyen rekabet koşulları, birçok üretici için yenilikleri zorunlu hale getiriyor. Pazarın gerekliliklerinin farkında olan Dyo iş süreçlerinde teknolojik yapısını projemiz ile geliştiriyor.

Operasyonların hızlanması ve insana dayalı hatanın minimize edilmesi amaçlanan projemizde cihazların montajı tarafımızca özel olarak üretilen ekipmanlar ile gerçekleştirildi. Proje kapsamında Dyo Boya Fabrikalarında kullanılan forklift ekipmanlarındaki terminaller Samsung Endüstriyel Tabletler kullanılarak yenilendi. Forklift Operatörünün ürünleri, uzaktan görebilmesi için uzak mesafe okuyuculu Zebra Barkod Tarayıcılar konumlandırıldı.

Proje, 4G alt yapısı ile donatılırken bu durum Dyo fabrikasında wireless alt yapısı kurulmadan, dolayısıyla operasyonların sekteye uğramadan devam etmesini sağladı.

Proje kapsamında, iş emri ve forklift operatörlerinin yönlendirilmesi, beklenen kalite koşullarının gerekliliklerine uyum sağlayarak insan hatalarının minimize edilmesi hedeflendi. Proje ile uzun vadede DYO’nun operasyonel süreçlerinin hızlanması ve daha verimli hale getirilmesi sağlanacak.

WhatsApp Hızlı İletişim