KAPAT
Univis Logo

Donanım ve Sarf Malzemeleri

Donanım ve Sarf Malzemeleri

Süreçlerinize Uyum Sağlayacak Cihazlar
Cisco, Honeywell, Samsung, Sick, Zebra gibi alanında uzman tedarikçiler ile çalışarak donanım konusunda en kaliteli ürünlere ulaşmanızı sağlıyoruz. Kullanmakta olduğunuz/satın alacağınız yazıcılara uygun, istenilen özellik ve ölçülerde Etiket ve Ribon tedariği yapıyoruz.
Detaylı Bilgi
Yazılım Çözümleri

Yazılım Çözümleri

İşinizi Kolaylaştıracak Çözümler
Depo ve Üretim süreçlerinizde dijital dönüşümünüzü sağlayan yazılım çözümlerimiz ile süreçlerinizde tam hâkimiyet sağlayabilirsiniz. Mobil Cihaz Yönetimi (MDM) ile akıllı cihazlarınızda bilgi güvenliğinizi koruyabilir ve yönetebilirsiniz.
Detaylı Bilgi
Profesyonel Hizmetler

Profesyonel Hizmetler

İhtiyacınıza Uygun Paketler
Önceliğimiz, ihtiyacınıza en uygun hizmeti sunarak, zaman ve maliyet tasarrufu yapabilmeniz... Uzman kadromuz ve sektörel deneyimimiz ile hazırladığımız hizmet paketlerimiz arasından size en uygununu seçerek, işletmenizde verimli çalışma ortamı sağlayabilirsiniz.
Detaylı Bilgi

Kaliteli Servis için Univis

Müşterilerimizin ihtiyaçlarına çözüm sunarken, önem verdiğimiz konuların başında kalite geliyor. Yenilikçi yaklaşımımız ile sunduğumuz çözümleri, kaliteli hizmet anlayışımızdan ödün vermeden müşterilerimizle buluşturuyoruz.

Univis Ailesi olarak; sahip olduğumuz ISO9001 Kalite Yönetim Sistemleri Sertifikası ile tesçillenmiş kalite standartlarımız sayesinde müşterilerimizin güvenini ve memnuniyetini arttırmayı hedeflerimizin başında tutuyoruz.

REFERANSLARIMIZ

Hızlı İletişim