KAPAT
Univis Logo

30 Günlük Ücretsiz Deneme İçin Formu Doldurmayı Unutmayın

Sektör farketmeksizin mobil cihazlar iş süreçlerinin daha hızlı ve kolay olmasını sağlıyor. Bu etki şirketlerin mobil cihaz kullanımını artırırken bilgi ve cihaz kontrolü açısından ihtiyaçlar doğurdu. Sayıca fazla, farklı lokasyonlardaki her mobil cihazın uzaktan kontrolü güvenli bir biçimde sağlanmalıdır. Güvenlik ve cihaz kontrollerinin sağlıklı bir şekilde ilerlerken cihaz kullanımının da kesintiye uğramaması gereklidir. Kompleks ve zaman alıcı olabilecek bu yönetim için çözüm önerimiz, iş ortağımız SOTI’nin sundugu SOTI ONE Platform. İşiniz için kritik öneme sahip mobiliteden kaynaklanan maliyet, karışıklık ve hizmet kesintilerini azaltan SOTI ONE Platform ürün ağı ile kurumsal cihaz yönetimi konusunda da geniş kapsamlı hizmet veriyor. Cihazlarınızın nerede olduğunu, kontrolünü, sorunları ve performansı gibi sorularınıza anlık cevap bularak mobil cihazlarınız konusundaki risk ve engelleri yok edin.

Mobil Cihazlarınızı Güvenle Uçtan Uca Yönetin

SOTI ONE Platform'u tüm mobil cihazlar için uçtan uca yönetim sağlıyor. Farklı lokasyonlardaki cihazlarınızı anlık olarak takip edebilir, nesnelerin interneti teknolojisi (IoT) ile güvenlik risk unsurlarını belirleyip, elimine edebilirsiniz. Sahadan toplanan kritik bilgilerin güvenliğinden emin olmanızı sağlayan çözüm uzaktan kontrol sistemi ile cihazların kapalı kalma süresini en aza indiriyor. Saha personeli için kullanımı kolay ve ihtiyaçlarına anlık çözüm bulmasını sağlayan SOTI ONE Platform verimli ve hızlı iş süreçleri yaratıyor.

SOTI ONE Platform'u Keşfedin

İşletmeniz için kritik operasyonların sayısı artabilir, bu durum profesyonel çözümler ile kolay yönetilebilir hale geliyor. Daha fazla cihaz, işletim sistemi ve uzaktan çalışanla, her şeyin daha hızlı, güvenli ve güvenilir olması şart.

SOTI ONE Platform, mobil süreçlerde en üst düzen güvenlik ortamı sağlarken, karmaşıklığı ve kesinti süresinin en aza indiren global olarak tercih edilen bir çözümdür.

SOTI ONE Platform, uygulama geliştirmeden Kurumsal Mobilite Yönetimine (EMM), cihaz sorunlarının uzaktan çözümünden cihaz performansına ilişkin analizler sağlamaya, Nesnelerin İnterneti (IoT) çözümlerinin yönetilmesinden hassas bilgileri güvence altına almaya kadar tüm işlemleri sadeleştirir.

  • SOTI Snap – Uygulama geliştirmenin hızlı yolu
  • SOTI MobiControl – Kanıtlanmış mobilite yönetimi
  • SOTI Assist -Mobil öncelikli tanılama yardım masası
  • SOTI Insight- Mobil operasyonlarınızın verimliliğini artırın
  • SOTI Connect – Printer ve IoT cihazlarınızı güvenle yönetin

30 gün ücretsiz deneme için formu doldurabilirsiniz.

Ayrıntılı bilgi ve ücretsiz deneme için bize ulaşın

Kişisel Verilerin Korunma Kanunu Aydınlatma Metnini okudum. Buna göre üyeliğimin oluşturulmasını kabul ediyorum.
Rıza Metninde geçen koşullarda verilerimin Univera ve Univis Şirketleri tarafından saklanmasına ve Rıza Metnindeki durumlarda iletişim kurulmasına izin veriyorum.
Hızlı İletişim