Univis İş Ortakları

Donanım Tedarikçileri


Honeywell

Univis, Honeywell Gold Partnerdir.

Honeywell; Code 39, Code 128 gibi Dünyada en yaygın kullanılan barkod standartlarını keşfeden, dünyanın OT/VT sistemleri konusunda lider iki şirketinden biridir. Sektörde özellikle tüm ürün gamını içeren (yazıcılar, terminaller, okuyucular) yapısı ile tanınır. Son yıllarda RF-ID konusunda ciddi AR-GE yatırımları yapan Honeywell, son olarak da RF-ID’de Gen2 teknolojisinin ana standartlarını belirlemiş, bu konuda birçok patent almıştır.


HP

Bireysel ve kurumsal olarak hizmet veren dünyanın bilinen donanım markalarından HP, Türkiye’de de birçok kuruma hizmet vermektedir. Univis, HP ile “Partner First” statüsünde iş ortaklığı yapmaktadır. Kurumsal projelerde ve yazılım projelerinde, tamamlayıcı unsurlar donanım ürünleri için Univis, HP ile çalışmaktadır.


Samsung

Yeni nesil akıllı telefon ve tabletlerin şirketlerde yaygın kullanımı, Samsung-Univera iş birlikteliğini getirdi. Şirketlerin birçok işlemi online olarak yapmasını sağlayan Univera yazılımları ve Samsung’un akıllı cihazları sayesinde mobil iş uygulamaları daha keyifli ve basit hale geliyor.

70 yılı aşkın bir süredir yarı iletkenlerden ilaç sektörüne, otelcilikten finansal hizmetlere birçok alanda faaliyette bulunan Samsung Gurbunun amiral gemisi olan Samsung Electronics, yüksek teknoloji elektronik cihaz üretimi ve dijital medya konularında dünyanın lider şirketidir.


Zebra & Motorola

Zebra Technologies Corporation (NASDAQ: ZBRA), gelişmiş iş verimliliği için gerekli kritik varlıkların dağıtımının belirlenmesi, takibi ve yönetimi için en geniş yelpazedeki yenilikçi teknoloji çözümlerini sağlar. Zebra tarafından sağlanan ana teknolojiler güvenilir talep üzerine baskı çözümlerini ile gelişmiş yazılım ve donanım çözümlerini içerir.

Tedarik, teşhir, güvenlik ve doğruluk ihtiyacı olan sektörlere çözüm sağlayan Zebra, doğru yerde,doğru zamanda, doğru varlık tespiti için müşterilerine yardımcı olur. *Univis, Zebra'nın yetkili teknik servisi olarak hizmet vermektedir. 

Univis uzun yıllardır projelerinde kullandığı Jolimark, Epson ve Sick markalarının tedarikçisi ve yetkili teknik servisi olarak hizmet vermektedir.