univis hakkımızda

Hakkımızda

2014 yılında, otomatik tanımlama, veri toplama (OT/VT) çözümleri gelistirmek ve bilişim sektörüne destek hizmetleri üretmek amacıyla kurulduk. Aslında hikayemiz kardeş firmamız Univera Bilgisayar Sistemleri’nin 1992 yılında kurulması ile başladı. Uzun yıllar Univera ismi altında bilişim destek hizmetleri verdik. Şimdi ise Univera’nın yıllara dayanan tecrübesi ve Univis’in yenilikçi yaklaşımı ile birçok sektöre donanım, teknik servis ve bilişim destek hizmetleri sunuyoruz.


OT/VT çözüm ve hizmetlerinde 20 yıllık deneyim

Birçok büyük firma için hazırladığımız OT/VT projesiyle, bugüne kadar kazandığımız deneyim, 2014 yılında başlayan yeni hikayemizle birleşince sektörün
“Tecrübeli Yenisi” olduk.

 • Hizmet Çeşitliliği

  Bilişim destek hizmetleri gibi geniş bir çerçevede sunduğumuz hizmetlerimizin içinde donanım ürün tedariği, teknik servis ve özel yazılım projeleri yer alıyor.

 • Desteklenen Ürün Çeşitliliği

  Gelişmiş yerinde ve iç onarım hizmetlerimiz ile birçok markanın el terminali, yazıcı, barkod okuyucu teknik servis hizmetlerini veriyoruz.

 • Müşteriye Özel Tasarım ve Üretim Yetenegi

  Firmalara özel projeler üreterek onların işlerini kolaylaştırıyoruz.

  • Work Track Sistemi – iş güvenliği standartlarına uygun vardiye değişim sistemi
  • Programlanabilir Terminaller – Tcpip haberleşen, ekranlı, röle çıkışlı, mifare ve barkod okuyuculu
  • BarBas – etiket dizaynı yüklenerek , tuş dinlemeli veya sisteminizden gelen bilgiyi dinleyerek tüm model yazıcılardan çıktı almayı sağlayan ürün

 • Uzman İş Ortakları

  Sektörde güçlü birçok firma ile iş ortaklığı yaparak, müşterilerimize en kaliteli hizmeti sunuyoruz.

Sertifikalar

ISO 9001 Kalite Yönetim Sistemleri sertifikası müşteri beklentileri, ihtiyaçları ve mevzuat şartlarını karşılama yolu ile müşteri memnuniyetinin artırılmasını öngören dünyaca kabul görmüş bir kalite yönetimi sistemi biçimidir. Etkin kalite yönetimi sunan hizmetlerimizin müşteri memnuniyetini arttırmaya yönelik olduğu tescillenmiştir. Müşterilerimizin beklentilerini karşılamak ve ötesinde hizmet sunmak için her geçen gün kendimizi geliştiriyoruz.

Kalite Logo